Przysięga 212, 213, 214, 215, 216: Emir zbiera wszystkich domowników i mówi im o powrocie Reyhan i o tym, co zrobiła im Cemre

2020-07-15 12:39 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 212, 213, 214, 215, 216 streszczenia. Talaz próbuje zastrzelić Reyhan. Emir ratuje żonę w ostatniej chwili. Cavidan boi się, że Cemre powiedziała całą prawdę Emirowi i teraz syn pozbędzie się jej z domu. Yonca udaje, że w jej domu było włamanie. Chce zamieszkać w domu Kemala i zrealizować plan Talaza. Przysięga odcinki 212-216 zostaną wyemitowane w dniach 13-17 lipca w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 212, 213, 214, 215, 216 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 212-216 prezentujemy poniżej.

Przysięga - odcinek 212

Talaz próbuje zastrzelić Reyhan. Emir ratuje żonę w ostatniej chwili. Policja aresztuje Cemre. Reyhan składa zeznania w komisariacie. Kemal bardzo przeżywa rozstanie z córką. Zupełnie niespodziewanie w jego domu zjawia się Masal. Prawnik każe Talazowi unieszkodliwić Kemala. Reyhan z Emirem wracają do domu. 

Przysięga - odcinek 213

Cavidan boi się, że Cemre powiedziała całą prawdę Emirowi i teraz syn pozbędzie się jej z domu. Cemre siedzi w areszcie załamana i pokonana. Emir zbiera wszystkich domowników i mówi im o powrocie Reyhan i o tym, co im zrobiła Cemre. Ogłasza też, że wkrótce ponownie się pobiorą. Cavidan nie wie, co robić. Cemre postanawia skończyć ze wszystkim.

Przysięga - odcinek 214

Yonca udaje, że w jej domu było włamanie. Chce zamieszkać w domu Kemala i zrealizować plan Talaza. A przy okazji zdobyć serce ukochanego. Narin zauważa, że Yonca podkochuje się w Kemalu i nie wie, jak na to zareagować. Reyhan przenosi się do niani, u której ma mieszkać do czasu swojego ślubu z Emirem. Tak nakazuje tradycja. 

Przysięga - odcinek 215

Emir bardzo tęskni za Reyhan, znajduje pretekst, by odwiedzić ją u niani. Cavidan zjawia się w szpitalu u nieprzytomnej Cemre. Narin słyszy rozmowę Yonci z Talazem. Niania zabrania Emirowi odwiedzin do czasu zaręczyn. Sultan, sąsiadka niani, jest zachwycona Reyhan i opowiada jej o swoim synu. Yonca próbuje przypodobać się Masal. 

Przysięga - odcinek 216

Narin jest zirytowana zachowaniem Yonci. Oya pomaga Reyhan przygotować się do zaręczyn. Masal, po krótkim pobycie w domu, musi wracać do dziadka. Reyhan kupuje niespodziankę zaręczynową dla Emira. Yonca w końcu znajduje sposób, żeby dostać się do sypialni Kemala i Narin. Cavidan niszczy prezent kupiony przez Reyhan. Sultan przyprowadza syna do domu niani. Kemal zaprasza Narin do kawiarni.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE