Więzień miłości odcinki 342, 343, 344, 345, 346: Ayse namawia Omera i Zehrę na terapię małżeńską. Zehra uważa, że jej relacje z Omerem nie ulegną już poprawie

2020-07-07 10:49 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 342, 343, 344, 345, 346 opisy. Omer w końcu zdradza siostrze powód, dla którego podpisał z Zehrą ślubny kontrakt. W okolicy grasuje włamywacz. Gdy szef Atiego zarzuca mu kradzież, chłopaka z opresji ratuje Kerem. Więzień miłości odcinki 342-346 zostaną wyemitowane w dniach 13-17 lipca o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Więzień miłości streszczenia odcinków 342-346. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 342

Omer w końcu zdradza siostrze powód, dla którego podpisał z Zehrą ślubny kontrakt. Rozgoryczona Sabah postanawia wyjechać ze Stambułu. Kerem oznajmia jej jednak, że zmienił swoją decyzję i nie zamknie biura. Dżewrije jest rozżalona. Brak jej kontaktu z krewnymi, którzy do niej nie dzwonią.

Więzień miłości - odcinek 343

Ayse postanawia zaprosić Omera i Zehrę na kolację. Dla jej brata to kolejna szansa. Tymczasem w okolicy grasuje włamywacz. Gdy szef Atiego zarzuca mu kradzież, chłopaka z opresji ratuje Kerem.

Więzień miłości - odcinek 344

Omer kupuje żonie sukienkę, która się jej wcześniej spodobała. Chce zrobić jej przyjemność, prowadzi to jednak do kolejnej kłótni. Ayse widzi, jak jej brat opuszcza sypialnię i idzie do innego pokoju.

Więzień miłości - odcinek 345

Ayse namawia Omera i Zehrę na terapię małżeńską. Para spotyka się z terapeutką. Wyznają jej całą prawdę. Ati jest załamany utratą pracy. Ze swojej pensji utrzymywał dotąd całą rodzinę.

Więzień miłości - odcinek 346

Zehra stosuje się do wskazówek udzielonych przez terapeutkę. Uważa jednak, że jej relacje z Omerem nie ulegną już poprawie. Ati, który ma kłopoty, może liczyć na pomoc Koraya. Mężczyzna próbuje załatwić mu pracę w warsztacie Salima. Bahszende wybiera się do rodzinnego domu Zehry. Sabah dostrzega złodziei. Natychmiast wszczyna alarm. Na ratunek spieszy jej Kerem.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE