Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Przypadkowy mąż (2008) DVD

2010-02-09 20:14

Uma Thurman jako Doktor Miłość.

„Przypadkowy mąż” jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieściądla widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru.
Gwiazda programów radiowych Dr Emma Lloyd (Uma Thurman) oraz jej wydawca i narzeczony Michael (Colin Firth) myśleli, że zorganizowanie ślubu cywilnego w Nowym Jorku będzie bajecznie proste.Wystarczy mieć ponad 18 lat, nie być spokrewnionym, odpowiedniego dnia o odpowiedniej porze stawić się w urzędzie miasta, uiścić opłatę i... hurra, jest się małżeństwem. Prawda? Nieprawda – bo Emma jest już mężatką!
Czy można zapomnieć, że już raz wychodziło się za mąż? Z pewnością nie można. Zwłaszcza nie wtedy, gdy jest się perfekcyjną, praktyczną, zorganizowaną Dr Emmą Lloyd - zwaną także „Doktor Miłość”, guru Nowego Jorku w sprawach sercowych, autorką poradnika „Prawdziwa miłość”.
Emma będzie musiała odnaleźć swojego rzekomego męża i wyjaśnić, jak to się stało, że została jego żoną, choć nigdy dotąd nie wychodziła za mąż. Inaczej nie zrealizuje swoich planów małżeńskich. Ale to dopiero początek historii...

Przypadkowy mąż / Accidental Husband (USA, Wielka Brytania, 2008, 90 minut)
Reżyseria: Hugh Wilson
Obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan