Przyjaciółki sezon 18 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

2021-06-23 16:00 AW
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

Co dobrego czeka bohaterki, a z jakimi przeciwnościami losu mierzą się tym razem? Fani serialu „Przyjaciółki” mogą być spokojni o dalsze perypetie Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji! Aktorzy i ekipa hitowej produkcji Polsatu od 9 czerwca rozpoczęli prace nad kolejną serią. Nowe odcinki jesienią na antenie Telewizji POLSAT! Czego możemy spodziewać się w osiemnastym sezonie?

Finał 17. sezonu bez wątpienia pozostawił wiele pytań: jak potoczą się losy Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski) po odwołanym ślubie? Czy po trudnym dla całej rodziny czasie, w życiu Strzeleckich zapanuje w końcu spokój? Czy wyprowadzka Artura (Paweł Małaszyński) oznacza definitywny koniec burzliwego związku z Patrycją (Joanna Liszowska)? Jak niespodziewane pojawienie się byłej partnerki Błażeja (Mateusz Damięcki) wpłynie na jego relację z Zuzą (Anita Sokołowska)? Czy zraniona Inga (Małgorzata Socha) zaufa jeszcze kiedyś Sajmonowi (Jakub Sasak)? Odpowiedzi na te pytania w 18. sezonie już jesienią!

Przyjaciółki sezon 18 - obsada

Nowe odcinki zaskakują, wzruszają, momentami bawią do łez, a przede wszystkim znów potwierdzają, że z „Przyjaciółkami” u boku można przenosić góry! Zdradzamy, że do obsady w roli Konrada - nowego przełożonego Zuzy dołączył Paweł Ławrynowicz, który bez wątpienia jest barwną postacią. W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz występują między innymi: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE