Przyjaciółki - sezon 15. Ile odcinków liczy?

2020-02-24 15:59
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ma odchowane dzieci, może wreszcie żyć zgodnie z własnymi potrzebami i zacząć spełniać się zawodowo. Jednak jej mąż boryka się z wyrzutami sumienia. Paweł (Bartek Kasprzykowski) wciąż uważa, że jest odpowiedzialny za śmierć jednego z ich bliźniaków, Franka. By odkupić swoje winy, angażuje się w działalność fundacji pomagającej podopiecznym domu dziecka. Czy pomoże mu to w końcu pogodzić się z przeszłością i zacząć żyć tu i teraz?

Przyjaciółki - sezon 15. Ile odcinków liczy? Co jeszcze się wydarzy w nowym sezonie? Zuza (Anita Sokołowska) zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. To czas wielkich zmian. Po rozstaniu z Jankiem (Marek Bukowski) musi przewartościować swoje życie prywatne i zawodowe. Niełatwo jej odnaleźć się na rynku pracy, w zupełnie nowej sytuacji, w której to nie ona dyktuje warunki.

Przyjaciółki - sezon 15. Ile odcinków liczy?

Zuza dużo zaryzykuje i dużo zmieni. Jak zawsze okaże się, że może liczyć na swojego oddanego, wieloletniego współpracownika, Dagmara (Marcin Korcz) i oczywiście najlepsze Przyjaciółki!Jeśli przyjaźń trwa już 7 lat, podobno przetrwa całe życie! Inga, Zuza, Patrycja i Anka są tego najlepszym dowodem. Do dziś wyemitowano 170 odcinków, a już od 5 marca na antenie Polsatu widzowie zobaczą 15. sezon! Wszystko wskazuje na to, że sezon 15 będzie składał się z 12 odcinków, tak jak poprzednie.

NAJNOWSZE