Przyjaciółki sezon 14 odc 161 streszczenie: Zuza spędza czas z Igorem. Podejmuje ważną, życiową decyzję

2019-09-12 16:06 k.w.
Przyjaciółki - zaskakujące zakończenie sezonu
Autor: materiał prasowy

Zuza spędza czas z Igorem i zauważa, że z nim czuje się wyluzowana, jak nigdy. Wiktor nie ufa nowej opiekunce Mikołaja i Klary. Montuje w domu kamery. Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku Przyjaciółek? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Przyjaciółki sezon 14 odc 3 streszczenie: Zuza spędza czas z Igorem. Mężczyzna daje jej inspirację do działania. Przyjaciółki to opowieść o czterech kobietach, które przyjaźniły się w liceum. Po spotkaniu klasowym odnawiają swój kontakt. Każda z nich jest na innym etapie życiowym, każda zmaga się z innym problemem. Razem próbują pokonać przeciwności życiowe. Przed nami trzeci odcinek 14 sezonu produkcji. Co się w nim wydarzy?

Przyjaciółki - odcinek 161

Zuza jest zachwycona podejściem do życia Igora oraz jego lekkodusznością. Orientuje się, że to właśnie z nim czuje się wyluzowana. Dzięki Igorowi zauważa, że w jakim kieracie życie. Czy nareszcie zmieni tryb życia, jaki prowadziła dotychczas? Wiktor cały czas nie ufa nowej opiekunce Klary i Mikołaja. Postanawia zamontować kamerkę, która będzie ją kontrolować. W związku Patrycji i Wiktora jest coraz gorzej. Ogień między nimi całkiem przygasa.

Inga zmienia zdanie na temat Maksa i postanawia nie utrzymywać z nim kontaktu. Ignoruje serię nieodebranych połączeń, myśląc że to Maks próbuje się do niej dodzwonić. Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku Przyjaciółek? O tym przekonamy się, oglądając 161 odcinek, już 19 września, o godzinie 21:10.

NAJNOWSZE