Przyjaciółki sezon 14 - obsada. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach hitu Polsatu?

2019-07-30 10:18
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Choć trudno w to uwierzyć, Przyjaciółki powrócą już z 14 sezonem! Losy Anki, Patrycji, Zuzy i Ingi mamy okazję śledzić już 7 lat. Przez ten czas w obsadzie serialu przewinęło się wielu aktorów, a w nowych odcinkach dołączą kolejni. Nowi bohaterowie z pewnością namieszają w życiu czterech przyjaciółek, które będą musiały mierzyć się z nowymi problemami, zaskoczeniami, a może nawet - romansami..?

Przyjaciółki sezon 14 - obsada. Kto zagra w nowych odcinkach serialu i jakich nowych bohaterów poznamy w nowym sezonie? Te pytania z pewnością nurtują fanów hitu Polsatu - a tych w naszym kraju nie brakuje! Przyjaciółki cały czas mogą pochwalić się bardzo dobrą oglądalnością, a to przekłada się na powstawanie nowych sezonów serialu. 

Przyjaciółki sezon 14 - obsada

Oczywiście możemy liczyć na to, że w nowych odcinkach powrócą nasze ulubione bohaterki - Małgorzata Socha w roli Ingi, Anita Sokołowska w roli Zuzy, Magdalena Stużyńska w roli Anki i Joanna Liszowska w roli Patrycji. Sporo na temat kontynuacji obsady zdradziła na swoim Instagramie serialowa Zuza. Anita Sokołowska wrzuciła zdjęcie, na którym widać nowego bohatera Przyjaciółek, w którego wcieli się Stefan Pawłowski! Aktor może byś świetnie znany widzom serialu O mnie się nie martw. Pawłowski wcieli się w postać Igora, brata Janka.! Kolejną aktorka, która dołączyła do obsady 14. sezonu Przyjaciółek jest Maria Pawłowska. Wcieli się ona w nianię i będzie opiekować się dziecmi Patrycji. 

Przyjaciółki - jak Inga, Zuza, Anka i Patrycja zmieniały się od pierwszego sezonu? Galeria

Przyjaciółki sezon 14 - kiedy nowe odcinki serialu?

14 sezon serialu trafi na antenę Polsatu już jesienią 2019. Pierwszy odcinek najprawdopodobniej będzie można obejrzeć już na początku września. Niewykluczone także, że podobnie jak w przypadku 13 sezonu, stacja zdecyduje się udostępnić cały sezon 14 na Ipla.tv. Jednak obejrzenie go online przed premierą telewizyjną może być płatne.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE