Przyjaciółki - sezon 14. Kiedy nowe odcinki serialu Polsatu?

2019-05-23 11:42
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Patrycja, Zuza, Inga i Anka powrócą w kolejnych odcinkach Przyjaciółek? Wielu fanów serialu trzyma za to mocno kciuki, bo losy dziewczyn w 13 sezonie serialu bardzo się skomplikowały! Sporo wątków nadal czeka na wyjaśnienie, a widzowie Przyjaciółek już nie mogą doczekać się następnych odcinków serialu. Co już wiadomo o 14 sezonie?

Przyjaciółki - sezon 14. Kiedy nowe odcinki, w których poznamy dalsze losy Patrycji, Zuzy, Ingi, Anki oraz ich rodzin? Wiosną 2019 Polsat wyemitował już trzynasty sezon serialu - Przyjaciółki goszczą na ekranach naszych telewizorów już od 7 lat! Kiedy stacja pokaże 14 sezon Przyjaciółek i czy także będzie on dostępny online?

Przyjaciółki sezon 14 - kiedy nowe odcinki?

Pierwszy sezon serialu został wyemitowany jesienią 2012 roku. Od tego czasu Przyjaciółki wracały na antenę Polsatu dokładnie co pół roku, a stacja emitowała dwa sezony serialu rocznie. Tym sposobem doczekaliśmy się już 13 sezonów Przyjaciółek! Mimo że Polsat oficjalnie nie potwierdził jeszcze tej informacji, możemy spodziewać się, że kolejny, 14 sezon serialu, trafi na antenę jesienią 2019.

Przyjaciółki - jak Inga, Zuza, Anka i Patrycja zmieniały się od pierwszego sezonu? Galeria

Przyjaciółki online - gdzie oglądać serial w internecie?

Wszystkie odcinki dostępne są na platformie Ipla.tv, gdzie do tej pory trafiały po emisji w telewizji. Od 13 sezonu Polsat udostępnił wszystkie odcinki serialu od razu, jednak przed emisją w TV można obejrzeć je wyłącznie za opłatą.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE