Przyjaciółki

i

Autor: Materiały Prasowe

Przyjaciółki, odcinki 210 i 211 - streszczenia. Artur trafia do szpitala

2021-09-22 16:13

Przyjaciółki to popularny serial, który od lat można oglądać w czwartkowe wieczory na antenie głównego kanału Telewizji Polsat. Teraz produkcja powróciła po wakacyjnej przerwie i nowe wątki już wciągnęły widzów. Co wydarzy się w 210. oraz 211. odcinku serialu? Przeczytaj streszczenia, które znajdziesz niżej.

Przyjaciółki, odcinki 210 i 211 - streszczenia. Artur trafia do szpitala. Bohaterkami Przyjaciółek są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Przed nami kolejne odcinki popularnego serialu Polsatu. Przeczytaj, co wydarzy się w nowych odcinkach oraz kiedy odbędzie się ich emisja.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Przyjaciółki - odcinek 210. Czwartek 23.09.2021

Poturbowany w trakcie bójki Artur trafia do szpitala. Mimo sprawnej interwencji lekarzy nie odzyskuje przytomności. Patrycja nie może dowiedzieć się niczego na temat jego stanu zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta uświadamia sobie przy okazji, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Żona Błażeja próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą. Kobieta nie wie, co o tym sądzić. Inga nie potrafi dogadać się z Andrzejem ani Robertem. Próbuje także zbliżyć się do Hani, która coraz bardziej się od niej oddala. Umawia się na spotkanie z córką i jej znacznie starszym partnerem, Maćkiem. Dziewczyna zdradza matce swoje plany na przyszłość, która okazują się szokujące.

Przyjaciółki - odcinek 210. Czwartek 30.09.2021

Zuza, której udało się uratować bank przed ryzykowną transakcją, dostaje od Konrada premię. Niespodziewanie jednak kobieta robi przełożonemu awanturę. Paweł staje się zazdrosny o Ankę, która coraz bardziej zbliża się do Artura. Patrycja, która odwiedziła mężczyznę w szpitalu, dziwnie się zachowuje. Wygląda na przerażoną i roztrzęsioną.