Przyjaciółki, odcinek 247: STRESZCZENIE. Anka i Paweł znów razem!

i

Autor: materiały prasowe Telewizja Polsat Przyjaciółki, odcinek 247: STRESZCZENIE. Anka i Paweł znów razem!

Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 247: Anka i Paweł znów razem! Uda im się odbudować małżeństwo?

2023-03-17 0:39

„Przyjaciółki” wracają z kolejnymi dramatami. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterek? Prezentujemy streszczenie 247. odcinka oraz szczegóły jego emisji.

„Przyjaciółki” uratowane! Choć jakiś czas temu ogłoszono, że emitowany obecnie 21. sezon będzie już ostatni, Telewizja Polsat podjęła jednak decyzję o kontynuowaniu serialu. Tymczasem w życiu tytułowych bohaterek dzieje się naprawdę wiele…

W 247. odcinku „Przyjaciółek” Inga będzie wściekać się na Łukasza, że ordynarnie ją okłamał na temat posiadania córki w Nepalu. Patrycja zaś zacznie popadać w coraz większe kompleksy z wagą, zaś Anka… zejdzie się z Pawłem.

Przyjaciółki 247 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 247. odcinka serialu Przyjaciółki prezentuje się następująco: Anka i Paweł pogodzili się, próbują odbudować swoje małżeństwo. Paweł stara się utrzymywać koleżeńskie relacje z Wiktorem. Anka podpisuje umowę na stałą współpracę z Rolewskim. Jędrzej jest nią bardzo zainteresowany. Patrycja uważa, że ma problemy z wagą, denerwuje się tym. Marta ma nową klientkę, która chce, by urządziła dla niej pensjonat. Marta spotyka się ze swoją matką, po raz pierwszy od dawna, nie ma z nią najlepszej relacji. Inga jest wściekła na Łukasza, nic nie wiedziała o jego córce w Nepalu. Marysia nadal nie cierpi Łukasza. Chciała schować jego telefon, ale przypadkiem go zniszczyła.

Przyjaciółki 247 - o której premiera nowego odcinka?

247. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 30 marca 2023 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

Sonda
Która bohaterka jest twoją ulubioną?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE