Przyjaciółki 4 kwietnia – streszczenie. Co się wydarzy w 271. odcinku?

i

Autor: Telewizja Polsat Przyjaciółki 4 kwietnia – streszczenie. Co się wydarzy w 271. odcinku?

Polskie seriale

Przyjaciółki 4 kwietnia – streszczenie. Co się wydarzy w 271. odcinku?

2024-03-29 0:01

“Przyjaciółki” to popularny serial Telewizji Polsat, który niezmiennie cieszy się miłością widzów. Co czeka bohaterki w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinka 271, który ukaże się w dniu 4 kwietnia 2024 roku.

“Przyjaciółki” powracają z nowym odcinkiem. Co dokładnie się wydarzy? Jak potoczą się dalsze losy bohaterek? Streszczenie odcinka 271, który ukaże się w dniu 4 kwietnia, znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Dlaczego warto obejrzeć film “Nic na siłę”? Anna Szymańczyk o prawdzie i trudnych relacjach

Przyjaciółki odc. 271 - STRESZCZENIE szczegółowe (4 kwietnia)

Inga chce jak zwykle spędzić Sylwestra z rodziną w domu. Żona ojca Ingi postanawia przyjechać do Polski z wizytą. Inga nie wie do końca, co o tym myśleć… Anka i Paweł dalej planują się rozstać. Nur dzwoni do Staszka. Okazuje się, że wróciła do Warszawy. Nur przyjechała pożegnać się ze Staśkiem, gdyż wraca na stałe do Iranu. Niestety, ona nie odwzajemnia uczuć, które Staś wobec niej żywi. Tymczasem Tomasz i Teresa po raz kolejny przychodzą z wizytą, ku niezadowoleniu Strzeleckich… Patrycja jest zaniepokojona, gdy Mikołaj zaczyna zachowywać się nad wiek dojrzale. Wkrótce wychodzi na jaw, że Mikołaj obwinia się o sytuację Wiktora, czując się winny w związku z tym, że zdenerwował go przed wyjściem do baru. Wiktor obawia się nadchodzącej rozprawy sądowej... Dorota postanawia wyciągnąć Ingę do klubu. Inga nie jest zachwycona tym pomysłem.

Przyjaciółki odc. 271 - o której nowy odcinek? (emisja)

271. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

SPRAWDŹ TEŻ: Latynoskie telenowele, które podbiły serca widzów. TOP5 najlepszych produkcji

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Artur Barciś to gwiazda filmu Nic na siłę! Ma już pomysł na kontynuację