Przyjaciele – wielki powrót serialu! Kiedy oglądać odcinek specjalny Friends?

2020-02-22 10:34 kw
Przyjaciele
Autor: WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS

Przyjaciele to niekwestionowany fenomen. Mimo że ostatni odcinek produkcji został wyemitowany w 2004 roku, serial nadal cieszy się ogromną popularnością, a fani stale powracają do starych odcinków. Od jakiegoś czasu mówiło się, że powstanie specjalny odcinek Friends. Informacja ta została potwierdzona i wiadomo już, że w kontynuacji wystąpią wszyscy główni aktorzy produkcji. Kiedy wielki powrót kultowego serialu?

Przyjaciele – wielki powrót serialu! Kiedy oglądać odcinek specjalny Friends? Pierwszy odcinek Przyjaciół został wyemitowany we wrześniu 1994. Produkcja doczekała się aż 10 sezonów, a każdy z nich przyciągał ogromną publiczność, która z chęcią oglądała kolejne perypetie bohaterów sitcomu. Ostatni odcinek Friends mogliśmy obejrzeć w 2004 roku. To już pewne, że powstanie specjalny odcinek serialu. Kiedy premiera?

Przyjaciele – kiedy oglądać odcinek specjalny Friends?

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Przyjaciół. Już wkrótce powstanie specjalny, godzinny odcinek, w którym wystąpią główni aktorzy serialu. Swój udział w nowym projekcie potwierdzili: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc oraz Matthew Perry. Odcinek ma być nagrywany w tym samym studiu Warnes Bros, w którym kręconych było 10 sezonów Friends i będzie bez scenariusza. Za kontynuację Przyjaciół odpowiada HBO Max, który w maju ma zadebiutować w USA. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy odcinek specjalny Friends będzie mieć premierę. Jeśli znane będą nowe szczegóły projektu, znajdziecie je w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

NAJNOWSZE