Przyjaciele: Tom Hanks miał zagrać w kultowym serialu! Zastąpił go jednak inny aktor

2021-04-15 17:11 AW
Przyjaciele
Autor: Materiały Prasowe

Nagradzany i uwielbiany przez fanów na całym świecie serial komediowy Przyjaciele już od dzisiaj dostępny jest w serwisie HBO GO. To opowieść o grupie przyjaciół - Rachel, Monice, Phoebe, Joey’u, Chandlerze i Rossie - mieszkających w Nowym Jorku. W serialu jak w życiu, głównym bohaterom przydarzają się nie tylko przeróżne sytuacje życiowe, ale ciekawi ludzie, których spotykają. Dzięki temu w ciągu 10 sezonów w serialu wystąpiły największe gwiazdy filmowe.

Całkiem niesłusznie pomija się często występ Freddie’go Prinze’a Jr., który wystąpił w serialu Przyjaciele w epizodycznej, ale wspaniałej roli wrażliwego opiekuna do dzieci o imieniu Sandy. Mimo że Sandy jest idealnym opiekunem do dzieci, Ross (David Schwimmer) nie jest w stanie przyjąć do wiadomości, że mężczyzna wykonuje zajęcie tradycyjnie przypisane kobietom i za wszelką cenę próbuje się go pozbyć. Sandy spokojnie przyjmuje wymówienie, ale żegnając się, pomaga Rossowi uświadomić sobie, dlaczego naprawdę żywił do niego urazę.

Przyjaciele: Tom Hanks miał zagrać w serialu

Początkowo w rolę opiekuna do dzieci miał wcielić się Tom Hanks, ale dwukrotny zdobywca Oscara nie mógł pojawić się na planie, bo przedłużały się zdjęcia do filmu, w którym występował. To właśnie wtedy agent Freddie’go Prinze’a Jr. poinformował aktora, że jest szansa, aby zagrał epizodyczną rolę w serialu Przyjaciele - jedynym minusem było to, że nagranie miało odbyć się dzień później. Aktor był trochę wytrącony z równowagi, ale zachował zimną krew. Nie tylko udało mu się w rekordowym tempie nauczyć wszystkich kwestii, ale nauczył się także grać melodię Greensleeves na flecie, choć nigdy wcześniej nie trzymał tego instrumentu w ręku.

Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20
NAJNOWSZE