Przeklęta - ile odcinków liczy telenowela meksykańska emitowana w TV4?

2019-12-11 10:20 k.w.
Przeklęta
Autor: materiał prasowy

Już wkrótce na antenie TV4 odbędzie się polska premiera serialu Przeklęta. To meksykańska produkcja, która pełna jest uczuciowych perypetii, dramatycznych zdarzeń, namiętności, wzruszeń, ale też humoru. Przeklęta to historia dziewczyny, która na przekór losowi podąża drogą swoich marzeń. Ile odcinków liczy meksykańska telenowela? O czym opowiada produkcja? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Przeklęta - ile odcinków liczy meksykańska telenowela? To zainteresuje wszystkich fanów zagranicznych produkcji. Już w czwartek 11 lipca, na antenie TV4 zadebiutuje serial Przeklęta. Opowiada on historię Aurory - pięknej i młodej dziewczyny, która spędza szczęśliwe dzieciństwo, pod opieką kochającego ojca. Brakuje jej matki, której nigdy nie poznała. Dziewczyna jest przeklęta w rodzinnym miasteczku, ponieważ znachorka Macrina podczas porodu, zauważyła na ciele Aurory znamię, które uznała za znak diabła i śmierci. Pomimo przeciwności losu, dziewczyna podąża drogą swoich marzeń.

Przeklęta - fabuła

Aurora spędza szczęśliwe dzieciństwo pod opieką kochającego ojca na położonej na uboczu farmie. Brak jej tylko matki, której nigdy nie znała i o której ojciec mówi bardzo niewiele. Bystra dziewczynka jest ciekawa świata i ludzi, ale ojciec nigdy nie zabiera jej do pobliskiego miasteczka, a zamiast posyłać ją do szkoły uczy ją w domu. Aurora nie wie, że ojciec próbuje ją chronić, ukrywając przed nią, że jej matka zmarła przy porodzie, a znachorka, Macrina, która nie umiała jej pomóc, widząc znamię dziecka uznała je za znak diabła i śmierci. Macrina, siejąc przesądy wśród prostych mieszkańców El Salado, sprawiła, że cała społeczność uznała Aurorę za przeklętą. Dziewczynka odkrywa to, gdy w wieku 12 lat w tajemnicy przed ojcem wybiera się do miasteczka i zostaje rozpoznana. Przed podburzonymi mieszkańcami broni ją Rodrigo, nastoletni syn zamożnej właścicielki pobliskiej hacjendy.

Chłopiec zaprzyjaźnia się z Aurorą, ale wkrótce wyjeżdża do szkoły w Nowym Jorku, a ojciec Aurory umiera i dziewczynka trafia do domu ciotki w Mexico City, która traktuje bratanicę jak darmową służącą. Mimo tęsknoty za zmarłymi rodzicami i utraconym przyjacielem, dzielna i pogodna dziewczynka potrafi cieszyć się byle drobnostką i nie przejmuje się nieznośnym charakterem ciotki, a każdą wolną chwilę wykorzystuje na naukę, marząc o eksternistycznym ukończeniu szkoły i dostaniu się na studia. Mija pięć lat. Rodrigo studiuje weterynarię w Mexico City i spotyka się z atrakcyjną koleżanką z uczelni, Pilar. Pamięć o Aurorze nie daje mu spokoju, ale próby jej odnalezienia nie przynoszą rezultatu. Pewnego dnia omal nie potrąca samochodem pięknej dziewczyny. Oboje nie mogą oderwać od siebie oczu ale przelotne spotkanie trwa tylko chwilę. Nim Rodrigo uświadamia sobie, że nieznajoma miała na szyi medalik jaki podarował Aurorze, jest już za późno by ją dogonić. Gdy pojawia się kolejny trop, który może go do niej doprowadzić, robi wszystko, by nie zaprzepaścić tej szansy, a kiedy ją odnajduje jest pewien, że już nigdy jej nie straci. Żadne z nich nie podejrzewa nawet jak wiele zdarzeń i przeszkód może ich jeszcze rozdzielić...

Przeklęta - ile odcinków?

Nowa meksykańska telenowela będzie się składać ze 122 odcinków. Emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godzinie 17 w TV4.

NAJNOWSZE