Promyk nadziei - turecki serial zastąpi Więźnia miłości! Produkcja będzie hitem?!

2021-03-01 12:56 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Więzień miłości to turecki serial, który skradł serca widzów w Polsce. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Niestety wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek hitu TVP2, w którym pożegnamy się z ukochanymi bohaterami. Okazuje się jednak, że Więźnia miłości zastąpi inna, turecka produkcja - Promyk nadziei. Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei zastąpi Więźnia miłości! W połowie marca 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zostanie wyemitowany ostatni odcinek, uwielbianego przez widzów, Więźnia miłości. Oouz, Asja, Azize, Yildiz, Julide, Zeliha, Tarik oraz Kylycz niestety znikają już z ekranów naszych telewizorów. Dla fanów tureckich seriali mamy jednak świetną wiadomość. Okazuje się, że już wkrótce na antenie TVP zadebiutuje zupełnie nowa produkcja znad Bosforu, która zastąpi Więźnia miłości.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Promyk nadziei - o czym jest turecki serial?

Od tygodni widzowie zastanawiali się, co zajmie miejsce Więźnia miłości. Wszystko wskazuje na to, że już od 19 marca o godzinie 17:15 w TVP2 rozpocznie się emisja serialu Promyk nadziei. Turecki serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia.

Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Promyk nadziei - ile odcinków?

Nowy turecki serial TVP2 liczy 160 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2.

NAJNOWSZE