Promyk nadziei streszczenie po polsku. Suhejla informuje Mahmuta, że Bahar jest córką Omera i Ipek. Mahmut chce porwać Bahar

2021-10-20 10:35 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, intrygi, romanse, zdrady i atrakcyjna obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który od początku 2021 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji? Sprawdźcie koniecznie.

Promyk nadziei streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Łzy Cennet, Wieczna miłość, Elif, Miłosne potyczki czy też Marzę o tobie to produkcje znad Bosforu, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Nie brakuje nieprzewidywalnych zwrotów akcji, które powodują, że trudno oderwać się od ekranu telewizora. Czy najbliższe odcinki Promyka nadziei będą równie emocjonujące?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 141

W 141. odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na piątek, 29 października 2021 roku, Suhejla informuje Mahmuta, że Bahar jest córką Omera i Ipek. Mahmut zamierza porwać Bahar. Filiz nie mówi Halilowi o ciąży i postanawia wyjść za Ahmeta. Jaszar godzi się z Omerem.

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał tureckiego serialu. Wiadomo już, że ostatni odcinek produkcji zostanie wyemitowany na początku grudnia 2021 roku. To właśnie wtedy widzowie poznają zakończenie losów Ipek, Bahar oraz Omera. 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE