Promyk nadziei streszczenie odcinków 23, 24. Suhejla dowiaduje się, że Omer i Ipek dobrze się znają. Ipek odtrąca ciepłe gesty Omera

Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei odc. 23, 24 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 22-23 kwietnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 23, 24 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Promyk nadziei - odcinek 23

Ipek zwierza się Suhejli, że pracuje u byłego męża. Ipek mówi Omerowi, że Suhejla prawie wszystko już wie. Omer wścieka się na nią, ale sam również cierpi.

Promyk nadziei - odcinek 24

Suhejla dowiaduje się, że Omer i Ipek dobrze się znają i zaczyna rozpaczać. Ipek odtrąca ciepłe gesty Omera. Selma znowu wyżywa się na Bahar. W nocy Bahar zaczyna lunatykować.

NAJNOWSZE