Promyk nadziei streszczenie odcinków 15, 16, 17, 18, 19. Omer obiecuje Halilowi zwrot domu pod warunkiem, że Ipek zacznie u niego pracować

2021-04-08 11:59 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 15, 16, 17, 18, 19 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 12-16 kwietnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 15, 16, 17, 18, 19 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Promyk nadziei - odcinek 15

Halil wysyła Ipek, by namówiła Omera do odsprzedania domu. Omer obiecuje Bahar, że pojadą odwiedzić jej ojca. Kadir dzwoni do Neslihan i matka Halina zaczyna coś podejrzewać. Halil nasyła jakichś ludzi na Omera.

Promyk nadziei - odcinek 16

Selin podkrada z biurka profesora pracę Ozana. Profesor beszta Ozana, że znów nie przykłada się do nauki, co dyskredytuje go w oczach przyjaciół. Ipek i Omer doznają wypadku (ktoś uszkodził hamulce) i nie mogą zawieźć Bahar na widzenie z ojcem. Gdy Selma dowiaduje się, że Bahar miała odwiedzić ojca, wpada w szał.

Promyk nadziei - odcinek 17

Suhejla odwiedza Omera, lecz on ją zbywa. Omer dopada człowieka, który kręcił się przy rezydencji i pytał go o jakąś ulicę. Omer proponuje Halilowi, że odda mu dom, jeśli ten nakłoni Ipek, by przez miesiąc dla niego pracowała.

Promyk nadziei - odcinek 18

Omer obiecuje Halilowi zwrot domu pod warunkiem, że Ipek zacznie u niego pracować. Filiz znajduje zamkniętą w składziku Bahar. Neslihan obiecuje Salmie różne korzyści w zamian za donoszenie na Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 19

Ozan pomaga Suhejli zbliżyć się do Omera. Proponuje, by wyprawiła przyjęcie urodzinowe. Chcąc zrobić Peri miłą niespodziankę, Ozan kupuje jej nowy telefon. Selma zleca Filiz podsłuchiwanie Ipek. Jest pewna, że to właśnie ona stoi za wszystkimi troskami Bahar.

NAJNOWSZE