Promyk nadziei streszczenie odcinków 108, 109, 110, 111, 112. Suhejla zabija Zuhal. Mahmut grozi, że jeśli Ipek się z nim rozwiedzie, on zabije jej rodzinę

2021-09-14 12:01 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 108, 109, 110, 111, 112 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 13 -17 września w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 108, 109, 110, 111, 112 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Promyk nadziei - odcinek 108

Ahmet wręcza Selmie kolejną kopertę z pieniędzmi, wierząc że to na jej operację. Neslihan dziwi się, że Suhejla tak często ją odwiedza. Selma znajduje Zuhal w piwniczce, ale nie uwalnia jej z obawy przed zemstą Suhejli. Ahmet proponuje Filiz szybki ślub.

Promyk nadziei - odcinek 109

Omer wyznaje Ipek miłość i namawia ją do rozwodu. Ozan zapewnia Jaszara o swoich dobrych intencjach, ale bezskutecznie. Suhejla zabija Zuhal i szantażem zmusza Selmę do pomocy w ukryciu zwłok.

Promyk nadziei - odcinek 110

Sedat umawia się z Melihą na randkę, Meliha wpada na Omera. Jaszar zabrania Peri wychodzić z domu. Mahmut nie godzi się na rozwód. Suhejla i Selma usiłują ukryć zwłoki Zuhal. Neslihan dostaje ataku silnych boleści.

Promyk nadziei - odcinek 111

Mahmut grozi, że jeśli Ipek się z nim rozwiedzie, to on zabije całą ich rodzinę. Selmę i Suhejlę prześladuje duch Zuhal. Gondża zamierza okraść Halila i uciec.

Promyk nadziei - odcinek 112

Gondża zrzuca odpowiedzialność za kradzież na Hadżer. Mahmut na prośbę domowników nie wzywa policji i wygania Hadżer z domu. Filiz ponownie wychodzi na schadzkę z Halilem. Suhejla zostaje na dłużej w rezydencji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE