Przysięga 476, 477, 478, 479, 480: Cevahir ucieka z aresztu i dopada Feride. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarze walczą o jego życie

2021-09-14 12:00 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 476, 477, 478, 479, 480 streszczenia. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego. Włamuje się do domu Narin i odkręca gaz. Emir zwołuje całą rodzinę i przywozi Feride. Przy wszystkich ją przeprasza. Cevahir ucieka z aresztu i dopada Feride. Przysięga odcinki 476-480 zostaną wyemitowane w dniach 13-17 września 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 476, 477, 478, 479, 480 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 476-480 prezentujemy poniżej.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Przysięga - odcinek 476

Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego. Kemal zostaje wezwany pilnie do firmy. Melike rezygnuje z pracy w rezydencji i składa wymówienie na ręce Hikmeta. Emir zostaje złapany przez ludzi Cevahira. Feride zgłasza się na policję. Kumru włamuje się do domu Narin i odkręca gaz. Kemalowi w ostatniej chwili udaje się zapobiec tragedii.

Przysięga - odcinek 477

Songul uprzykrza życie Melike. Chce, żeby jak najszybciej odeszła z posiadłości. Policja odstawia Kumru do szpitala psychiatrycznego. Levent zapewnia ją o swojej miłości oraz o tym, że nigdy jej nie opuści. Talaz informuje Songul, że Cavidan idzie odwiedzić wnuka. Songul nie chce jej wpuścić do domu, ale Emir zaprasza matkę także na kolację. Emir zwołuje całą rodzinę i przywozi Feride. Przy wszystkich ją przeprasza.

Przysięga - odcinek 478

Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze. Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć. Kumru odwiedza matka. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin. Seyfi zabija Timura, kiedy ten chce się na nim zemścić za to, że przez niego Cevihar trafił do więzienia. Feride dostaje propozycję pracy.

Przysięga - odcinek 479

Kemal spędza z Narin romantyczne chwile w domu na wsi. Hikmet zgadza się, żeby Songul wynajęła kogoś do pomocy. Cevahir ucieka z aresztu i dopada Feride. Narin, mimo wolnego dnia, zostaje pilnie wezwana do szpitala. Emir jest ciężko ranny. Kemal jest zazdrosny o Narin. Feride próbuje ratować Emira.

Przysięga - odcinek 480

Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarze walczą o jego życie. Cemre próbuje pocieszać zrozpaczoną Feride. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje. Seyfi, by ratować życie, okłamuje Cevahira. Narin dostaje awans. Emir wychodzi ze szpitala. W rezydencji pojawia się Yasemin, opiekunka do dziecka zatrudniona przez Songul.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE