Promyk nadziei sezon 2 - czy powstaną nowe odcinki tureckiego serialu?

2021-11-15 14:12 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, romanse, kłamstwa, zdrady, porwania czy też pościgi. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który gości na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Wielkimi krokami zbliża się finał telenoweli. Czy powstaną nowe odcinki tureckiego hitu?

Promyk nadziei sezon 2 - czy powstaną nowe odcinki tureckiego serialu? W marcu 2021 roku stacja TVP2 pokazała wielki finał Więźnia miłości, a widzowie pożegnali ukochanych bohaterów - Zehrę i Omera. Miejsce popularnej telenoweli zajął wówczas Promyk nadziei, który szybko rozkochał w sobie widzów. Odnaleźć w nim można zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. W każdym odcinku serialu zdecydowanie nie brakuje emocji, przez co ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Czy powstanie drugi sezon produkcji?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei sezon 2 - czy powstaną nowe odcinki?

Promyk nadziei składa się ze 164 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany już w czwartek 2 grudnia 2021 roku na antenie TVP2. W finale hitowej produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kiedy kobieta odwróci się od niego i zacznie odchodzić, on wyciągnie broń i strzeli w jej kierunku. Ipek padnie na ziemię. Chwilę po tragicznych wydarzeniach, na miejscu pojawią się Bahar oraz Omer, którzy będą próbowali uratować Ipek. Niestety będzie na to za późno. Ze względu na śmierć głównej bohaterki, powstanie drugiego sezonu jest mało prawdopodobne. 

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Odcinki Promyka nadziei tworzą zamkniętą historię, do której ciężko dopisać nowe wątki. Możemy być więc pewni, że nowe odcinki tureckiej telenoweli nie powstaną. Dla fanów produkcji znad Bosforu mamy jednak dobrą wiadomość - miejsce Promyka nadziei zajmie Miłość i przeznaczenie. Pierwszy odcinek nowego serialu z Turcji zobaczymy już 3 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP2.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE