Promyk nadziei - odcinek 58. Kiedy w TV? Kiedy serial wróci do emisji?

2021-06-23 15:44 Alicja Wójcik
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to współczesny serial obyczajowy opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi.

Promyk nadziei - odcinek 58. Kiedy w TV? Kiedy serial wróci do emisji? Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy. Promyk nadziei w polskiej telewizji emitowany jest od 19 marca 2021 roku.

Promyk nadziei - odcinek 58. Kiedy w TV? Kiedy serial wróci do emisji?

Promyk nadziei emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15, jednak w połowie czerwca na widzów czekała niemiła niespodzianka. Ze względu na rozpoczęcie Euro 2020, którego mecze transmitowane są w Telewizji Polskiej, emisja Promyka nadziei została na pewien czas przerwana. Ostatni odcinek przed rozpoczęciem mistrzostw został wyemitowany w piątek 11 czerwca, a serial wróci do emisji dopiero po zakończeniu Euro - jak na razie zgodnie z ramówką 58 odcinek Promyka nadziei ma ukazać się dopiero 5 lipca.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE