Promyk nadziei - to ona gra piękną Ipek. Kim jest Gülsah Aydin?

2021-04-22 16:19 Adrian Rybak
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei to serial, który można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. To kolejna turecka produkcja, która zdobyła serca polskich widzów. Jedną z ulubienic fanów jest Ipek, matka głównej bohaterki. Wiele osób zastanawia się, kto gra tę rolę. To aktorka Gülsah Aydin. Co wiadomo na jej temat?

Promyk nadziei przyciąga przed telewizory fanów tureckich seriali. Opowieść o dziewczynce, która próbuje odnaleźć rodziców zachwyciła wielu widzów. W jedną z najważniejszych ról - Ipek - wciela się aktorka Gülsah Aydin. Aktorka urodziła się w 1990 roku w Stambule. Jej wzrost to 175 centymetrów. Po zakończeniu nauczania obowiązkowego udała się na warsztaty aktorskie w lokalnym centrum kultury. Tak dowiedziała się, że chce zostać aktorką. Później po raz pierwszy pojawiła się w telewizji. Stało się to za sprawą programu o modzie Bana Her Şey Yakışır. To otworzyło jej drzwi do modelingu i wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych oraz reklamowała modowe marki. Wiadomo, że Gülsah Aydin uwielbia zwierzęta. Fani zastanawiają się, czy jest z kimś związana, ale prawdopodobnie jest singielką. 

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Gülsah Aydin - filmy, seriale

2005 - Yine de asigim (serial)

2016 - To moje życie (serial)

2018 - Yasak Elma (serial)

2019 - Basimiz Belada (film)

2019 - Promyk nadziei (serial)

2020 - Mühr-ü Cin (film)

2021 - Iste Bu Benim Masalim (serial)

Promyk nadziei - fabuła, o czym jest

Telenowela o małżeństwie, które w przeszłości zostało rozdzielone przez intrygi innych. Omer trafił do więzienia za kradzież, której nie dokonał. Jego żona Ipek urodziła dziecko i wmówiono jej, że nie żyje. Wszystko ukartowała rodzina oraz najbliżsi, który nie byli w stanie zaakceptować tego związku. Po wielu latach w ich życiu pojawi się dziewczynka będzie próbowała odnaleźć biologicznych rodziców. Okaże się, że to córka Omera i Ipek. 

NAJNOWSZE