Promyk nadziei - finał zaskoczeniem dla widzów? Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

2021-10-21 15:06 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej na początku 2021 roku. Turecki hit zajął miejsce Więźnia miłości i rozkochał w sobie telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzili kolejne perypetie Ipek, Bahar oraz Omera. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek produkcji, w którym zdecydowanie nie zabraknie emocji. Co wydarzy się w finale Promyka nadziei? Sprawdźcie już teraz.

Promyk nadziei - co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu? Widzowie uwielbiają tureckie seriale za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, pościgi, intrygi, romanse, zdrady, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który jest emitowany na antenie TVP2 od początku 2021 roku. Już wkrótce stacja pokaże ostatni odcinek produkcji. Czy finał będzie zaskoczeniem dla widzów?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - finał zaskoczeniem dla widzów?

Promyk nadziei to turecki hit, który jest emitowany na antenie TVP2 od marca 2021 roku. Produkcja opowiadająca historię Ipek, Bahar oraz Omera składa się ze 164 odcinków, a ostatni z nich zostanie pokazany już 2 grudnia. W finale telenoweli Mahmut wyzna Ipek, że nie potrafi bez niej żyć. Kiedy kobieta zacznie od niego odchodzić, ten sięgnie po broń i zastrzeli matkę Bahar... 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Chwilę później w miejscu tragedii pojawi się Bahar oraz Omer, ale niestety nie zdołają oni uratować rannej kobiety... Fani Promyka nadziei liczyli na to, że Ipek i Omer nareszcie będą razem i wspólnie wychowają Bahar. Niestety tym razem nie doczekają się szczęśliwego zakończenia. Wiadomo już, że miejsce Promyka nadziei zajmie inna turecka produkcja - Miłość i przeznaczenie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE