Projekt Lady 6 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji reality show TVN?

2021-09-14 12:59 kg
Projekt Lady
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Projekt Lady to program, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2016 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć pięć sezonów hitowego show, a każdy z nich przyciągał ogromną publiczność. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie kolejna, szósta już odsłona. Kto tym razem zmieni swoje życie pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej? Sprawdźcie, kto znalazł się wśród uczestników 6. sezonu Projektu Lady.

Projekt Lady 6 - uczestnicy. Projekt Lady to reality show, w którym udział biorą młode kobiety, reprezentujące niezwykle imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, w którym pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz ze wsparciem od Małgorzaty Rozenek-Majdan, uczone są dobrych manier oraz przechodzą prawdziwą metamorfozę. Przed nami szósta odsłona programu. Poznajcie uczestniczki, które powalczą o trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Projekt Lady 6 - uczestnicy

Nowa edycja Projektu Lady będzie pełna zmian! Największą niewątpliwie jest przeniesienie reality show z anteny TVN na antenę TVN7. Szósta odsłona programu wystartuje już w piątek, 8 października 2021 roku, a kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień. Co ciekawe, szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki nowej odsłony Projektu Lady zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Wśród uczestniczek pojawi się aż dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w Projekcie Lady jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. Jak na razie nie wiadomo jednak, kto znalazł się wśród uczestniczek reality show. Przyszłe damy poznamy dopiero w pierwszym odcinku szóstej edycji Projektu Lady. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE