Projekt Lady 6 - hitowy program znika z anteny TVN! Gdzie oglądać nowe odcinki reality show?

2021-09-14 15:17 kg
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Projekt Lady to reality show, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2016 roku. Przez te wszystkie lata widzowie mieli okazję obejrzeć aż pięć edycji programu, a każda z nich cieszyła się ogromną popularnością. Nie dziwi więc fakt, że powstała szósta odsłona hitu, w której metamorfozie poddanych zostanie dwanaście dziewcząt. Niestety okazuje się, że Projekt Lady nie będzie emitowany, jak dotąd, na antenie TVN. Gdzie oglądać więc nowe odcinki show?

Projekt Lady 6 - hitowy program znika z anteny TVN! Do Projektu Lady zgłaszają się młode kobiety, które reprezentują bardzo imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, w którym pod okiem mentorek - Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz uczą się dobrych manier oraz przechodzą prawdziwą metamorfozę. Ogromnym wsparciem dla uczestniczek jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która od pierwszej edycji jest prowadzącą program.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Projekt Lady 6 - hitowy program znika z anteny TVN

Wielkimi krokami zbliża się premiera szóstego sezonu Projektu Lady, w którym nie zabraknie zmian. Największą z nich niewątpliwie jest przeniesienie reality show z anteny TVN na antenę TVN7. Pierwszy odcinek nowej odsłony widzowie będą mieli okazję obejrzeć już w piątek, 8 października w TVN7, kolejne będą emitowane co tydzień. Show będzie można oglądać również na platformie Player.pl. Kolejna zmiana dotyczy szkoły dla dam, ponieważ zmieni ona swoją siedzibę. Tym razem uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie. Wiadomo już także, że w nowych odcinkach metamorfozie poddanych zostanie dwanaście dziewcząt.

Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, będą śledzić kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE