PROGRAM TV. Co w święta w tv? Co warto zobaczyć w tv w wigilię?

2012-12-23 20:11
Renifer Niko Ratuje Święta
Autor: materiały prasowe

24.12.2012 - Wigilia 2012. Co warto zobaczyć w TV w nadchodzące święta? Dowiedz się na Eska Cinema!

24.12.2012 - Wigilia 2012. Co warto zobaczyć w TV w nadchodzące święta? Na Eska Cinema przygotowaliśmy ściągę z najlepszych filmowych świątecznych propozycji telewizyjnych!

ZAWÓD ŚWIĘTY MIKOŁAJ: od 19:10 na Polsat Film

Znakomita komedia świąteczna z Whoopi Goldberg w roli głównej. Lucy Cullins już w dzieciństwie przestała wierzyć w Świętego Mikołaja. Po niespełnionej prośbie dziewczynka uznała, że Boże Narodzenie jest wielkim oszustwem. Teraz dorosła Lucy (Whoopi Goldberg) jest producentem kanału kablowego, który namawia widzów do zakupów. Postanawia zatrudnić jako Świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick (Nigel Hawthorne). Okazuje się, że to on jest prawdziwym Świętym Mikołajem. Ponad dwustuletni Nick jest w fatalnej sytuacji. Czeka go obowiązkowa emerytura ze względu na sędziwy wiek. Musi znaleźć kogoś, kto zastąpi go na następne dwa stulecia. Osobą, którą sobie wybrał na następcę, jest właśnie Lucy Cullins…

RENIFER NIKO RATUJE ŚWIĘTA o 20:00 w TVP1.

Mały renifer Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy reniferów Świętego Mikołaja. Kiedy stado głodnych wilków, któremu przewodzi Czarny Wilk, napada na renifery, Niko postanawia zwrócić się o pomoc do taty. Aby go odnaleźć i pokrzyżować niecne plany wrogów, mały renifer razem z przyjaciółmi – wiewiórką Juliusem i łasicą Wilmą – wyrusza w długą i niebezpieczną podróż. Stawka jest wy­soka – wilki zagrażają nie tylko rodzinie Niko, ale całemu światu – chcą zniszczyć święta Bożego Narodzenia!

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ - o 20:00 w TVN.

Premier, który zakochuje się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura. Pisarz próbujący uleczyć swe złamane serce w południowej Francji. Mężatka podejrzewająca, że jej mąż się od niej oddala. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża. Uczeń próbujący pozyskać uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna. Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy. Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. W rolach głównych: Hugh Grant, Emma Thompson, Alan Rickman, Keira Knightley, Colin Firth.

NIANIA - 20:00 na TVN7.

Dowcipna opowieść w której Emma Thompson wciela się w osobę o paskudnej aparycji i zdolnościach magicznych, pojawiającą się w domu niedawno owdowiałego pana Browna (Colin Firth) i próbującą opanować piekielną siódemkę jego rozbrykanych dzieciaków. Tych samych, które przepędziły już siedemnaście poprzednich kandydatek na nianię. Ale pani McPhee szybko doprowadza do sytuacji, gdy rozwydrzone dzieciaki zauważą, iż wszystkie ich wybryki mają, jakby za sprawą magii, zaskakujące konsekwencje...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ z 34. ULICY - 21:00 na Polsat Film

Komedia familijna, której akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w czasie świąt Bożego Narodzenia. Dorey jest kierowniczką luksusowego magazynu z odzieżą i galanterią, zagrożonego przejęciem przez inną sieć. Kris , zostaje przez nią zaangażowany w charakterze świętego Mikołaja i przyczynia się do podwojenia obrotów, dzięki niekonwencjonalnym pomysłom. Mężczyzna utrzymuje, że jest prawdziwym świętym Mikołajem. Szef konkurencyjnej sieci obmyśla intrygę, która ma skompromitować domniemanego świętego. Niebawem Kris staje przed sędzią Harperem, który ma ustalić jego tożsamość... W rolach głównych: Dylan McDermott, Elisabeth Perkins, Richard Attenborough.

CZEKAJĄC NA CUD - 21:45 na TV4

Samotna rozwódka z trudem znosząca samotność, przypadkowo poznany tajemniczy mężczyzna, młoda Latynoska, która właśnie odeszła od chorobliwie zazdrosnego chłopaka, szukający towarzystwa barman i młody Francuz, który żyje wspomnieniem swoich najszczęśliwszych Świąt z dzieciństwa. Losy całej tej piątki przetną się gdzieś w Nowym Jorku w wigilijny wieczór. W rolach głównych: Susan Sarandon, Paul Walker, Penélope Cruz.

JEDWAB - 21:50 w TVN7

Oparta na powieściowym bestsellerze olśniewająca epicka opowieść rozgrywająca się na dwóch kontynentach. Herve Joncour jest całkowicie oddany swojej pięknej żonie. Jednak jego uczucie przechodzi próbę, gdy wyrusza w niebezpieczną misję handlową w poszukiwaniu jedwabników, które zapewnią przetrwanie całego miasteczka. Z podróży do Japonii Herve przywozi ogromne bogactwo, ale każda wyprawa powoduje rozdarcie między pożądaniem do zmysłowej konkubiny gubernatora, a jego miłością do Helene... W rolach głównych: Keira Knightley, Michael Pitt.

Nie czytałeś jeszcze?

>>> SYLWESTER z DWÓJKĄ - kto zagra? Znamy gwiazdy wrocławskiej imprezy!
>>> PROGRAM TV. Co w święta w tv? Co warto zobaczyć w tv w pierwszy dzień Świąt 25.12?

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE