Powstanie Kardynała - Ida Nowakowska zagrała w filmie! W kogo wcieliła się prezenterka i o czym jest produkcja?

Ida Nowakowska
Autor: wbf

Ida Nowakowska to aktorka, tancerka oraz prezenterka telewizyjna, którą widzowie mogą kojarzyć z takich programów jak: You Can Dance - Po prostu tańcz, Bake Off Junior, Pytanie na śniadanie, Ameryka da się lubić czy też The Voice Kids. Okazuje się, że już wkrótce tancerkę będziemy mogli podziwiać w filmie Powstanie Kardynała, opowiadającym o losach księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego. W kogo wcieliła się Ida Nowakowska?

Powstanie Kardynała - Ida Nowakowska zagrała w filmie! Ida Nowakowska to niezwykle utalentowana tancerka, która ma na koncie występy w Teatrze Muzycznym Roma, Metropolitan Opera w Nowym Jorku czy też główną rolę w filmie Out of Reach u boku Stevena Seagala. Brała udział w pierwszej edycji programu You Can Dance - Po prostu Tańcz, a od 2019 roku jest jurorką w show TVP2 Dance Dance Dance. Okazuje się, że w najbliższym czasie będziemy mogli podziwiać efekty jej pracy na planie filmu Powstanie Kardynała.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Ida Nowakowska zagrała w filmie

Agnieszka Kawiorska to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak: Pitbull. Ostatni pies, Ślad, W rytmie serca, Ojciec Mateusz, Przyjaciółki czy też M jak miłość. Gwiazda ma oczywiście konto na Instagramie, na którym dzieli się z fanami zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym. Ostatnio aktorka dodała zdjęcie z planu filmu Powstanie Kardynała, do którego zdjęcia trwały od zeszłego lata.

Produkcja pokaże losy księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego oraz jego drogę do bycia prymasem Polski. Dzięki fotografii dodanej przez Agnieszkę Kawiorską dowiedzieliśmy się, że w filmie zagrała Ida Nowakowska. W najnowszym filmie wcieli się... w zakonnicę! Jesteście ciekawi, jak wygląda w habicie? Sprawdźcie poniżej!

NAJNOWSZE