Powrót Canal+

i

Autor: Materiały prasowe

POWRÓT - kiedy i gdzie oglądać nowy serial z Barłomiejem Topą?

2022-04-06 16:09

POWRÓT to nowy serial, który zadebiutuje już w kwietniu na platformie Canal+. Przedstawi niezwykła historię zwykłego faceta, która zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania. W głównej roli pojawia się Bartłomiej Topa. Kiedy i gdzie oglądać nowy serial? Co jeszcze wiemy o nadchodzącej produkcji?

POWRÓT to nowy, polski serial komediowy, w której śmierć głównego bohatera to dopiero początek opowieści. W produkcji występują znani polscy aktorzy, m.in. Bartłomiej Topa, Wojciech Mecwaldowski, Maria Dębska, oraz Magdalena Walach. Za reżyserię odpowiada Adrian Panek, znany z takich seriali jak "Pułapka" czy "Kod genetyczny". Scenariusz napisał Krzysztof Rak, który wcześniej odpowiadał za historię takich filmów jak "Bogowie" czy "Boże ciało". Jak na serial komediowy przystało, w produkcji znalazło się wiele wątków, które rozbawią widza, a tematy śmierci i zmartwychwstania zostały potraktowane lekko i z przymrużeniem oka. Powrót to także męska przyjaźń aż po grób i silne kobiety, które biorą sprawy w swoje ręce. Wszystko to zafunduje widzom ciekawą podróż przez pozaziemskie tajemnice i przyziemne problemy, ale przede wszystkim, śmiech i dobrą zabawę. Kiedy i gdzie oglądać nowy serial? Sprawdźcie!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Powrót - o czym jest serial?

Powrót to opowieść o prowadzącym zwykłe i proste życie facecie – Janie Starosteckim – który na samym początku tej historii umiera na zawał serca, po czym… zmartwychwstaje! Początkowo euforyczny szybko odkrywa, że jego dotychczasowe życie było warte mniej, niż sądził i nikt nie przejął się jego śmiercią. Jego żona – Agata – wyrzuciła na śmietnik wszystkie jego rzeczy i ruszyła dalej. Jan wykorzystuje swój powrót – zaczyna żyć inaczej i szuka nowych perspektyw, zmienia swój sposób patrzenia na świat.

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

Powrót - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Premiera POWROTU już 15 kwietnia 2022. Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu.