Powrót

i

Autor: Materiały prasowe

POWRÓT - ile odcinków będzie liczyć 1. sezon serialu?

2022-04-06 16:42

"Powrót" to nowy serial od CANAL+, który został stworzony przez twórcę takich hitów jak "Bogowie", "Sztuka kochania" i producenta kreatywnego "Bożego ciała" - produkcji, która została nominowana do Oscara. Komedia zadebiutuje jeszcze w kwietniu 2022 roku. Ile będzie wszystkich odcinków? Kiedy premiera? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej!

POWRÓT to nowa propozycja od CANAL+. Opowiada o niezwykłej historii zwykłego faceta, która zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania. W główną rolę wciela się Bartłomiej Topa, którego bohater po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm zostaje szybko ugaszony, gdy zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Serial zapowiada się naprawdę bardzo dobrze, a szczególnie przypadnie do gustu fanom czarnej komedii. Ile będzie łącznie odcinków w pierwszym sezonie? Kiedy i gdzie oglądać "Powrót"?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POWRÓT - obsada. Kto pojawi się w nowym serialu Canal+?

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

POWRÓT - ile odcinków?

Twórcy zapowiadają, że na widzów czekają świetne dialogi, będące błyskotliwą mieszanką trafionego humoru z solidną dawką refleksji nad tematami ważkimi, zahaczającymi o kwestię życia i śmierci. A to wszystko w pełnej kolorów scenerii Warszawy, której nocne życie pokazuje bohaterom swoje pełne oblicze. Wiemy również, że produkcja będzie składała się łącznie z 6 odcinków.

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

POWRÓT - kiedy premiera?

Premiera POWROTU już 15 kwietnia 2022. Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Poniżej udostępniamy zwiastun nadchodzących odcinków.