Power couple - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w programie TVN?

2021-05-01 19:44 AW
Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres
Autor: TRICOLORS/East News

Ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę, tego jeszcze nie było! „Power Couple” to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. W zabawie, to siła związku zwycięskiej pary zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są wstanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Power couple - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w programie TVN? Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. Nowy, zabawny i romantyczny program poprowadzi Olivier Janiak. 17 lat temu wziął ślub i na własnej skórze doświadcza, że razem stanowi się jedno i można więcej!

Power couple - UCZESTNICY

W „Power Couple” swoją relację przetestują:

  • Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski,
  • Janusz Chabior i Agata Wątróbska,
  • Agata i Piotr Rubik,
  • Aleksandra i Piotr Gruszka,
  • Hubert Gromadzki i Magda Nędza,
  • Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz
  • Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym, kto zostanie, i będzie grał dalej, a kto wróci do domu! Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym... Zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze!

Premiera programu w sobotę, 20 marca o godzinie 20:00 w TVN.

Królowe życia 10 - zwiastun
NAJNOWSZE