Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania - wyjątkowy film twórców serii Hotel Transylwania

2021-04-13 14:18 kg
Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania
Autor: materiał prasowy

Uwielbiani bohaterowie powrócą w wyjątkowej animacji "Hotel Transylwania 4". Poprzednie trzy części były wielkim sukcesem komercyjnym, na całym świecie zarobiły łącznie ponad miliard dolarów. Drak i jego towarzysze przyciągają do kin nie tylko najmłodszych widzów, to film dla publiczności w każdym wieku.

Lejek – ukochany szczeniak Draka jest olbrzymi i ma więcej energii niż kiedykolwiek, chce się bawić! Drak jest bardzo zajęty prowadzeniem hotelu, więc musi znaleźć towarzysza dla ogromnego futrzaka. Wszystko się zmienia, gdy Lejek wybiera sobie bardzo nieznośnego przyjaciela.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że znowu tworzymy świat „Hotelu Transylwania” i możemy pokazać zabawne zachowania zwierzątek domowych w rozmiarze XXXL. Co by się stało, gdyby twój golden retriever miał pięć pięter? Albo twój chihuahua zionął ogniem? Chcieliśmy pokazać zupełnie nową grupę postaci w animacji „Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania”, które są równie zabawne i nietypowe jak drużyna Draka. Mamy nadzieję, że film spodoba się publiczności i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy potworne zwierzaki w nadchodzącym „Hotelu Transylwania” - stwierdzili reżyserzy Jennifer Kluska i Derek Drymon („SpongeBob Film: Na ratunek”).

„Film jest dziełem wspaniałych zespołów: Sony Pictures Animation i Sony Pictures Imageworks. Cieszymy się, że w tym czasie możemy podarować radość rodzinom na całym świecie” - dodał producent Christian Roadel.

NAJNOWSZE