Liga Narodów siatkarzy 2021: Polska - Włochy. Transmisja na żywo i stream online

2021-05-28 13:03 Adrian Rybak
Liga Narodów 2021 siatkówka
Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Liga Narodów siatkarzy 2021 wywołuje wiele emocji. Polska - Włochy to mecz, na który czekają wszyscy fani piłki siatkowej. Mecz odbędzie się już w piątek 28.05.2021 we włoskim Rimini, a więc wszyscy przygotowują się na sportowy wieczór. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo starcie naszych siatkarzy z niezwykle silną drużyną Włoch? Transmisja TV i online z Ligi Narodów do sprawdzenia poniżej.

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2021 rozpocznie się w piątek, 28 maja w Rimini. W turnieju udział weźmie 16 reprezentacji. Drużyny rywalizować będą w formacie każdy z każdym, rozgrywając po 15 meczów podczas całej imprezy. Do finałowej części Ligi Narodów 2021 awansują tylko 4 najlepsze zespoły. Nasza reprezentacja pierwsze swoje spotkanie rozegra z gospodarzem turnieju. Włosi to prawdziwa siatkarska potęga, ale nie zapominajmy, że to Polska jest aktualnym mistrzem świata i głównym faworytem do wygrania tegorocznej Ligi Narodów. W składzie naszej kadry nie zabraknie takich nazwisk jak Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Fabian Drzyzga czy Wilfredo Leon. Gdzie oglądać Ligę Narodów siatkarzy 2021? Wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski obejrzymy w Telewizji Polskiej. 

Polska - Włochy, Liga Narodów 2021 - gdzie oglądać 28.05.2021?

Mecz Polska - Włochy z polskim komentarzem będzie dostępny w telewizji oraz w internecie. Pierwsze spotkanie reprezentacji Polski ramach tegorocznej Ligi Narodów będzie można zobaczyć na antenie kanału TVP1 oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl. Start transmisji o godzinie 19:30.

BONUS BGC WŚCIEKŁY PO PORAŻCE! Sędziowie TŁUMACZĄ WERDYKT walki z ŻUROMEM | PUNCHDOWN
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE