Polska Francja w Katarze

i

Autor: AKPA

EURO 2024

Polska - Francja ONLINE i w TV 25.06.2024. Transmisja meczu Polska Francja na żywo

2024-06-25 16:46

Przed Polakami ostatni mecz na Euro 2024. We wtorek 25 czerwca biało-czerwoni zmierzą się z Francją, a wielu kibiców liczy na to, że uda się na pożegnanie wyjechać z turnieju przynajmniej z trzema punktami. Pewne jest to, że lekko nie będzie. Gdzie oglądać mecz? O której godzinie start? Kto komentuje spotkanie reprezentacji Polski? Oto najważniejsze informacje!

POLSKA-FRANCJA ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO!

Mecz Polska - Francja to trzeci i ostatni pojedynek w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Michała Probierza. Reprezentacja Polski nie ma już szans na wyjście z grupy, a jeżeli przegra spotkanie z reprezentacją Francji, to może być nawet jedyną ekipą, która nie wygrała żadnego spotkania podczas tegorocznego turnieju w Niemczech. Wielu kibiców jednak wierzy, że nasze Orły pokażą kły i wyjadą z Euro zdobywając chociaż te symboliczne 3 punkty. Teraz nie ma już nic do stracenia, więc kto wie, jest szansa, że zobaczymy kilka niespodzianek na murawie.

Euro 2024. Byliśmy na treningu reprezentacji Polski

Polska - Francja w TV i ONLINE: Transmisja, komentatorzy, stadion i godzina

Mecz rozpocznie się we wtorek (25 czerwca) o godzinie 18:00 na stadionie Signal Iduna Park. Zdecydowana większość kibiców za granicą stawia na "trójkolorowych", którzy w grupie D jedno spotkanie zremisowali i jedno wygrali. Francuzi aktualnie znajdują się na drugim miejscu w tabeli zaraz za Holandią. Na trzecim jest Austria i na ostatnim Polska, która nie wygrała żadnego spotkania, strzeliła dwie bramki i straciła aż 5. Czy tym razem uda się naszym piłkarzom wpakować piłkę do siatki i przejść przez francuską defensywę? Czas pokaże. Transmisja meczu Polska - Francja będzie dostępna na żywo w TVP1 i TVPSPORT.PL.

POLSKA-FRANCJA ŚLEDŹ RELACJĘ NA ŻYWO!

Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Transmisja bedzie dostępna w kilku wersjach na stronie TVPSPORT.PL, w tym w wersji "hawk-eye" pokazująca na bieżąco statystyki piłkarzy na boisku. Ostatnio strona TVP Sport mierzy się z różnymi atakami i przerwami w transmisji, więc jeżeli i tym razem odnotowujecie jakiś problem, to zrobiliśmy dedykowany artykuł, co zrobić, jeśli transmisja Euro 2024 nie działa. W przypadku problemów technicznych może okazać się pomocny!