Mecz Polska - Brazylia

i

Autor: AKPA Reprezentacja Polski w piłce siatkowej.

Polska - Brazylia: transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać LN w siatkówce?

2022-06-21 16:25

Liga Narodów 2022 wywołuje wiele emocji. Polska - Brazylia to mecz, na który czekają wszyscy fani piłki siatkowej. Mecz odbędzie się już w środę 22.06.2021 i wszyscy kibice przygotowują się na sportowe emocje. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo starcie naszych siatkarzy? Sprawdź informacje o transmisji w TV i online.

Polska - Brazylia to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w ramach Ligi Narodów 2022. Tegoroczny turniej odbywa się w Bułgarii i Polska jest jednym z głównych faworytów. Nadchodzący mecz nie będzie jednak łatwy. Reprezentacja Brazylii również uważana jest za jedną z najlepszych na świecie i zdarzało jej się sięgać po puchar mistrza. Spotkanie Polska - Brazylia, które odbędzie się w środę 22 czerwca 2022, to prawdziwy hit dla fanów piłki siatkowej. Z tego powodu wiele osób poszukuje informacji na temat, gdzie będzie można obejrzeć to sportowe widowisko. Najważniejsze informacje o transmisji znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów siatkarzy Bułgaria 2022 - kiedy gra Polska? Kiedy mecze Polski? [TERMINARZ]

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Polska - Brazylia 22.06.2022. Transmisja w TV

Mecz Polska - Brazylia 22.06.2022 z polskim komentarzem będzie dostępny w telewizji. Spotkanie reprezentacji Polski ramach tegorocznej Ligi Narodów będzie można zobaczyć na antenie kanału TVP1. Start transmisji o godzinie 15:35. Czy wydarzenie będzie można obejrzeć również w internecie? 

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Brazylia?

Polska - Brazylia 22.06.2022. Transmisja ONLINE

Transmisja w internecie to coś, na co liczy wielu kibiców reprezentacji Polski w piłkę siatkową. Nie każdy ma okazję zobaczyć spotkanie w telewizji. Dla tych osób mamy dobrą informację. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE