Polsat SuperHit Festiwal

i

Autor: Materiały prasowe

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - POWTÓRKA koncertów. Gdzie obejrzeć?

2022-05-22 9:38

Polsat SuperHit Festiwal 2022 to wielkie wydarzenie z udziałem muzycznych gwiazd i popularnych kabaretów. Widzowie, którzy 20, 21 i 22 maja nie mogą obejrzeć występów swoich ulubionych artystów, będą mogli zobaczyć powtórkę z telewizyjnej imprezy. Sprawdźcie, gdzie ponownie obejrzeć koncerty.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - kiedy oglądać powtórkę z koncertów, które odbędą się 20-23 maja w malowniczej scenerii Opery Leśnej w Sopocie? To wielka muzyczna impreza, która co roku przyciąga nad Bałtyk sporo fanów dobrej muzyki. Przez pierwsze dwa dni będziemy mogli posłuchać gwiazdy polskiej estrady, m.in. Dodę, T.Love, LemON, Kwiat Jabłoni, czy Sylwię Grzeszczak i Ralpha Kamińskiego. Ostatniego dnia na deskach sopockiej sceny będą rozbawiać widzów najpopularniejsze polskie kabarety. Wszyscy, którzy 20, 21 i 22 maja nie mogą obejrzeć występów swoich ulubionych artystów, będą mogli zobaczyć powtórkę z telewizyjnej imprezy. Sprawdźcie, gdzie ponownie obejrzeć koncerty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie oglądać?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 każdego dnia prowadzą inni prezenterzy. W piątek 20 maja widownie rozbawiają Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, w sobotę 21 maja Karolina Gilon, Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka, a w niedzielę 22 maja Adrianna Borek i Robert Korólczyk. Wydarzenie jest transmitowane w Telewizji Polsat. Powtórki z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na polsatboxgo.pl po wcześniejszym wykupieniu abonamentu w serwisie. Fragmenty z występów będą dostępne na Facebooku i YouTube telewizji Polsat.

Sonda
Czy będziesz oglądać SuperHit Festiwal w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - gwiazdy. Kto zagra w Sopocie w tym roku?

Do zielonej Opery Leśnej zawitają największe gwiazdy polskiej muzyki. Pierwszego dnia zagrają: T.LOVE, LemON, Enej, Paweł Domagała, Cleo, Kortez, Piotr Cugowski, Komodo, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka. Drugiego dnia: Doda, Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata i Bajm, Grzegorz Hyży, Sylwia Grzeszczak, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł, Bryska. Trzeciego dnia na scenie zaprezentują się kabarety Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Nowak, 4 Fala, K2 oraz Jerzy Kryszak.