Policjantki i policjanci i Święty znikną z anteny. Do kiedy w TV? TV4 zawiesza seriale!

2020-03-27 14:24
Policjantki i policjanci
Autor: screen youtube.com, kanał ATM Grupa screen youtube.com

TV4 to już kolejna stacja telewizyjna, która zdecydowała się na wprowadzenie dużych zmian w wiosennej ramówce na 2020 rok. Wszystko z powodu zagrożenia spowodowanego koronawirusem. Twórcy podjęli decyzję o zaprzestaniu kręcenia wielu programów i seriali, a to przekłada się na przedwczesne zakończenie niektórych produkcji.

Policjantki i policjanci i Święty znikną z anteny. Do kiedy w TV? TV4 zawiesza emisję seriali - będzie ona znacznie skrócona. Jako pierwsza duże zmiany wprowadziła stacja Polsat, która przełożyła emisję 11 edycji Tańca z Gwiazdami na jesień. Oprócz tego wstrzymana została także emisja Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Policjantki i policjanci i Święty znikną z anteny. Do kiedy w TV?

Ze względu na brak możliwości kręcenia nowych odcinków, skrócony został także obecnie emitowany sezon Pierwszej miłości. Z kolei Telewizja Polska zawiesiła pracę nad kolejnymi odcinkami Klanu i ten serial również emitowany będzie jedynie do początku kwietnia. Od 30 marca na TVN nie zobaczymy już natomiast premierowych odcinków Kuchennych rewolucji, Kuby Wojewódzkiego czy serialu Kod genetyczny.

W TV4 zmiany dotkną aż trzech seriali: Policjantki i policjanci, Święty oraz Sprawiedliwi - Wydział kryminalny. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, przyczyną także jest wstrzymanie pracy na planach tych produkcji. Premierowe odcinki Policjantek i policjantów oraz Sprawiedliwych - Wydziału kryminalnego będą emitowane do 13 kwietnia, natomiast Świętego jedynie do 9 kwietnia. Później w godzinie emisji seriali TV4 pokazywać będzie ich powtórki.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE