Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - kiedy, gdzie i o której oglądać na żywo? Transmisja online i TV

2021-04-08 9:36 kg
Krzysztof Krawczyk
Autor: wbf

W Wielkanocny Poniedziałek, 5 kwietnia 2021 roku, media obiegła bardzo smutna informacja - zmarł Krzysztof Krawczyk - wybitny wokalista, kompozytor, gitarzysta oraz autor piosenek. Artysta w marcu tego roku przeszedł zakażenie koronawirusem i w ostatnim czasie przebywał w szpitalu. Dwa dni przed śmiercią poinformował fanów, że opuścił placówkę i czuje się lepiej. Niestety 5 kwietnia ponownie trafił do szpitala, w którym zmarł. O śmierci artysty poinformował jego manager, Andrzej Kosmala.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - transmisja online i TV. Krzysztof Krawczyk był jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów. Karierę rozpoczął w 1963 roku w zespole Trubadurzy, a od 1973 roku występował solowo. Miał na koncie 40 albumów studyjnych oraz wiele hitów, które cieszyły się popularnością wśród kolejnych pokoleń słuchaczy. Artysta zmarł 5 kwietnia 2021 roku, miał 74 lata.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - kiedy, gdzie i o której oglądać na żywo?

W marcu 2021 roku Krzysztof Krawczyk poinformował fanów, że jest zakażony koronawirusem i przebywa w szpitalu. 3 kwietnia muzyk opuścił placówkę, a już dwa dni później ponownie do niej trafił, ponieważ zasłabł w swoim domu. Pomimo tego, że bardzo szybko trafił pod opiekę lekarzy, muzyka nie udało się uratować. Ewa Krawczyk poinformowała, że przyczyną śmierci jej męża nie był koronawirus, ale osłabienie po przebytym zakażeniu oraz inne choroby współistniejące, na które cierpiał.

Pogrzeb artysty odbędzie się w sobotę 10 kwietnia 2021 roku i będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Najprawdopodobniej transmisja będzie również dostępna na antenie Polsat News oraz TVN24. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi, natomiast sam pogrzeb odbędzie się o godzinie 15, na cmentarzu w Grotnikach.

NAJNOWSZE