Pod powierzchnią sezon 2, odc. 5: Marta chce zrobić badanie DNA. Czy naprawdę jest matką Maksa?

2019-11-12 14:57 kw
Pod powierzchnią
Autor: materiały prasowe

Marta, po spotkaniu z Igą, chce zrobić badanie DNA. Ewa obiecuje jej pomoc. Tymczasem Maks niepostrzeżenie ucieka Marcie. Gdy Gajewska go odnajduje, decyduje się zabrać chłopca w odwiedziny do Igi. Gdy wizyta dochodzi do skutku, Iga z trudem panuje nad emocjami. Jeszcze raz próbuje przekonać Martę, że to ona jest prawdziwą matką chłopca. Marta i Maciek postanawiają odwiedzić jej przyjaciółkę, by poznać prawdę.

Pod powierzchnią sezon 2, odc. 5: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Drugi sezon Pod powierzchnią to kolejna dawka niezłych emocji. Martę boli to, że Maks jej nie pamięta. Po spotkaniu z Igą postanawia zrobić badanie DNA. Iga pragnie udowodnić Marcie, że to ona jest prawdziwą matką chłopca.  

Pod powierzchnią sezon 2, odc. 5: streszczenie

Janek dzięki pomocy prawnej wychodzi z aresztu. Maciek obiecuje mu opiekę. Byszewska otrzymuje w tym czasie szokującą wiadomość z aresztu dotyczącą swojego syna. Ewa przychodzi do Marty z wynikami testu. Marta jednak pokazuje jej drugi test, który otrzymała od przyjaciółki Igi. Czy Marta naprawdę jest matką Maksa?

NAJNOWSZE