Plotkara zniknie z Netflixa! Znamy powód usunięcia serialu z platformy

2020-12-04 17:12 AW
Plotkara
Autor: CW Network/Courtesy Everett Collection/East News

Plotkara to jeden z najbardziej kultowych seriali młodzieżowych wszech czasów. Produkcja, która emitowana była od 2007 do 2012 roku miała ogromny wpływ na ówczesnych nastolatków, dyktowała modę, ubiór, dodatki czy gadżety, które każdy chciał mieć, wszyscy zachwycali się nieprawdopodobnie drogimi strojami Sereny i Blair i chcieli być uczniami prywatnego nowojorskiego liceum.

Plotkara zniknie z Netflixa! Do kiedy będzie można oglądać serial i dlaczego zostanie on usunięty z platformy? Od dłuższego czasu widzowie mieli możliwość niemal cały czas ponownie przeżywać historię swoich ulubionych bohaterów, ponieważ wszystkie sześć sezonów Plotkary dostępne było na Netfliksie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że niebawem produkcja zostanie usunięta z biblioteki platformy.

Plotkara zniknie z Netflixa! Znamy powód usunięcia serialu z platformy

Tę informację jako pierwsze podały zagranicznie media. M.in. serwis Collider poinformował, że Plotkara znajduje się na liście seriali, które mają zniknąć z Netflixa w Stanach Zjednoczonych do końca grudnia 2020 roku. Chociaż polska wersja platformy jak na razie nie potwierdziła, czy w naszym kraju również Plotkara zostanie usunięta, wszystko wskazuje, że tak się stanie.

Wszystko za sprawą pojawienia się nowej platformy vod - HBO Max. Jak możemy dowiedzieć się z konta na Twitterze serialu, Plotkara oficjalnie przenosi się właśnie na HBO Max, które w Stanach Zjednoczonych działa już od maja 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że licencja Netflixa na serial Plotkara wygasa z końcem 2020 roku, a od 2021 widzowie będą mogli śledzić losy Sereny i Blair właśnie za pośrednictwem HBO Max. Co więcej, nowa platforma niebawem wystartuje także w Polsce - dokładna data jej uruchomienia nie jest jeszcze znana, jednak wiadomo, że ukaże się w drugiej połowie 2021 roku.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE