Plakat wyborczy Solidarności W samo południe przedstawia Gary'ego Coopera... Milionerzy

2021-06-21 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Plakat wyborczy Solidarności W samo południe przedstawia Gary'ego Coopera... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Plakat wyborczy Solidarności W samo południe przedstawia Gary'ego Coopera... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) na koniu, B) z gwiazdą szeryfa, C) wymachującego lassem, D) z dymiącym koltem w ręku.

Plakat wyborczy Solidarności W samo południe przedstawia Gary'ego Coopera...

Tak brzmiało pytanie za gwarantowane 40 tys. zł. Uczestnik nie znał odpowiedzi, jednak postanowił strzelić i zaznaczył D. Niestety poprawna odpowiedź na to pytanie to B) z gwiazdą szeryfa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE