Piotr Walkiewicz z 8 wspaniałych - wiek, dzieci. Kim jest uczestnik programu TVP?

2020-03-25 11:20
Piotr Walkiewicz
Autor: Materiały prasowe TVP

Kim jest Piotr Walkiewicz z reality show 8 wspaniałych? W jakim jest wieku? Ile ma dzieci? Jakie ma zainteresowania i marzenia? Poznajcie bliżej jednego z uczestników programu Telewizji Polskiej.

Ośmiu Wspaniałych to nowy program Telewizji Polskiej, w którym ośmiu mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska, która jak nikt inny potrafi rozmawiać o uczuciach. W trakcie 10 odcinków będziemy obserwować zmagania uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Jednym z uczestników programu TVP jest Piotr Walkiewicz. Poniżej przybliżamy sylwetkę Piotra.

8 wspaniałych - Piotr Walkiewicz

Piotr (44 lata) pochodzi z Krakowa, gdzie prowadzi serwis komputerowy, ale marzy o tym, aby otworzyć kiedyś sklep z akcesoriami motocyklowymi. Choć jest Krakusem, to zachowuje się jak angielski lord. Piotr jest powściągliwy w emocjach, uwielbia czarny humor. Jest błyskotliwy, ale jednocześnie zachowuje się jakby skrywał jakąś tajemnicę. Piotr był żonaty przez półtora roku. Ma dwóch dorastających synów w wieku 14 i 16 lat. Kiedy mówi o swoich dzieciach, szklą mu się oczy – to jego czuły punkt. Mężczyzna przez lata walczył o dobre relacje z dziećmi i jest gotów dla nich zrobić wszystko. Podkreśla to na każdym kroku. Jego ostatni 10-letni związek właśnie się zakończył. Piotr walczy ze swoim charakterem uważa, że jest zbyt nieśmiały, nie wierzy w siebie, a przede wszystkim brak mu życiowej konsekwencji. Właśnie w tym braku wytrwałości w dążeniu do celu upatruje źródło swoich porażek. Jest gotów na nowy związek, ale wie, że najpierw musi wiele w sobie zmienić i dlatego zgłosił się do programu.

8 wspaniałych - wszyscy uczestnicy

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE