Piotr Gawron-Jedlikowski: wiek, wzrost, żona, rodzina, skąd pochodzi, Korona królów, Barwy szczęścia

2021-02-22 12:51 AW
Piotr Gawron-Jedlikowski
Autor: Materiały Prasowe

Piotr Gawron-Jedlikowski: wiek, wzrost, żona, rodzina, skąd pochodzi, Korona królów, Barwy szczęścia - te frazy na temat polskiego aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Piotrze Gawronie-Jedlikowskim? Jest absolwentem wydziału aktorskiego PWSFTViT w Łodzi, którą ukończył w 2013 roku. Jeszcze przed ukończeniem studiów zdobył popularność w Polsce dzięki roli w serialu Barwy szczęścia, do obsady którego dołączył w 2012 roku.

Piotr Gawron-Jedlikowski: wiek, wzrost, żona, rodzina, skąd pochodzi, Korona królów, Barwy szczęścia - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Piotr związany był z wrocławskim Teatrem Capitol oraz Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Występuje również wraz z grupą teatralną wykorzystującą improwizację Impro Atak!.

Piotr Gawron-Jedlikowski: wiek

Piotr urodził się 24 kwietnia 1988 roku. W 2021 skończy 33 lata.

Piotr Gawron-Jedlikowski: wzrost

Aktor zalicza się do mężczyzn średniego wzrostu, mierzy 178 cm.

Piotr Gawron-Jedlikowski: żona, dziewczyna

Piotr należy do grona osób, które bardzo cenią swoje życie prywatne. Aktor nie udziela zbyt wielu informacji na ten temat. W 2017 roku w wywiadzie dla serwisu o parach z Pierwszej miłości wyznał jedynie, że jego serce jest zajęte.

Piotr Gawron-Jedlikowski: skąd pochodzi?

Niewiele wiadomo także na temat pochodzenia aktora. Z jego Instagrama można wywnioskować, że wiele czasu spędza w Łodzi.

Piotr Gawron-Jedlikowski: Korona królów

Piotra z pewnością bardzo dobrze znają widzowie serialu TVP Korona królów. Aktor wcielał się w nim w rolę męża Cudki, Niemierzy z Gołczy.

Piotr Gawron-Jedlikowski: Barwy szczęścia

Rola w polsatowskim serialu była jedną z pierwszych, które przyniosły mu rozpoznawalność. Piotr dołączył do obsady w 2012 roku i do 2015 wcielał się w postać Kamila Krawczyka, chłopaka Agaty.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Czytaj więcej
NAJNOWSZE