Agnieszka Dygant

i

Autor: wbf

Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed ponad 15 lat. Pamiętacie ją taką?

2021-03-19 12:07

Agnieszka Dygant od lat należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji filmowych i serialowych, a jej fani z entuzjazmem przyjmują każdą jej kolejną rolę. A czy pamiętacie, jak wyglądała ponad 15 lat temu? To właśnie wtedy jaj kariera nabierała rozpędu!

Pamiętacie 2005 rok? To właśnie wtedy cała Polska zwariowała na punkcie zwariowanej Niani Frani, w której rolę wcielała się w słynnym już serialu Agnieszka Dygant. Choć aktorka miała już za sobą kilka ról, to właśnie postać Frani przyniosła jej ogromną popularność i otworzyła drzwi do prawdziwej kariery - wystarczy przypomnieć film Tylko mnie kochaj z 2006 roku czy serial Fala zbrodni.

Od tamtych czasów minęło już wiele lat, a Agnieszka Dygant cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnio gwiazda wystąpiła chociażby w filmie Listy do M. 4 czy Kobiety mafii 2. Fani aktorki chętnie podglądają też jej życie prywatne - jej profil na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed lat

To właśnie na Instagramie Agnieszka Dygant pokazała swoje zdjęcie z 2005 roku, kiedy to była - jak sama to z humorem określiła - "nieopierzonym kurczakiem"

Fani aktorki natychmiast zaczęli snuć wspomnienia!

- napisał jeden z fanów. Co ciekawe, ten epizod wypadł już z głowy aktorki.

No tak!!!!ja już sama nie pamiętam że tam grałam :)ale tak było właśnie

Inni internauci napisali:

Jak zobaczyłem to foto to przypomniał mi się teledysk "Dla Ciebie"Myslovitz w którym zdaje się brała Pani udział. ?

A Wy pamiętacie tamte czasy?

Sądząc po dacie, to musiały być jeszcze czasy Fali Zbrodni. Oj piękne czasy ! Obejrzałoby Was znów w akcji :) no ale niestety chyba nic z tego...

Młoda i piękna ! Mam tylko 23 lata ale pamietam cię taka młoda... ale szczerze z wiekiem coraz piękniejsza i bardziej kobieca ❤️