Pierwsza miłość odc. 3249, 3250, 3251: Marysia spędza z Michałem noc. Lucynka zostaje porwana przez Franciszka!

2021-08-05 10:55 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3249, 3250, 3251: streszczenia. Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3249 - streszczenie

Hiszpan spotyka się z Wójtem, by zapytać o projekt złożony przez Śmiałka. Wójt twierdzi, że żadnego projektu nie dostał. Obaj uświadamiają sobie, że projekt budowy wietnamskiej fabryki przywłaszczyła sobie Dominika. Ewa odwiedza Grażynę w szpitalu. Grażyna zapewnia przyjaciółkę, że nie zamierzała się zabić. W Grażynę wstępuje nowa energia – będzie walczyć o Michała. Do Wrocławia przyjeżdża Wojtek, brat Marcina. Emilka nie jest zadowolona z jego ponownych odwiedzin. Zamierza odebrać go z dworca, by w cztery oczy ustalić z nim pewne sprawy.

Pierwsza miłość 3250 - streszczenie

Marcin dowiaduje się, co zaszło między Emilką a Wojtkiem. Czuje się oszukany, postanawia się wyprowadzić. Zrozpaczona Emilka próbuje go zatrzymać. Marysia spędza z Michałem noc. Michał jest przekonany, że wrócili do siebie. Jednak Marysi nie dają spokoju myśli o jego zdradzie. Lucynka celowo unika Barbariana, żeby nie spotkać w nim Franciszka. Franciszek z kolei celowo przesiaduje w Barbarianie, żeby w końcu spotkać się z Lucynką. Marzena próbuje go namówić do powrotu na Podhale.

Pierwsza miłość 3251 - streszczenie

Emilka zwierza się Śmiałkowi ze swoich problemów z Marcinem. Śmiałek nie może przeboleć, że taki fajny chłopak nie zostanie jego zięciem. Postanawia znaleźć sposób, by pogodzić ze sobą młodych. Michał jest rozczarowany tym, że Marysia nie potrafi mu wybaczyć. Nie rozumie, że jego żona potrzebuje czasu. Tymczasem Sabina i Ewa próbują się dowiedzieć, kim jest tajemniczy kochanek Grażyny. Lucynka zostaje porwana przez Franciszka. Góral zamierza siłą doprowadzić narzeczoną do ołtarza w Czorsztynie. W poszukiwania dziewczyny włącza się wrocławska policja.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE