Pierwsza miłość 3223, 3224, 3225: Emilka ucieka po oświadczynach Marcina! Michał szykuje się do wyjazdu z Grażyną

2021-04-22 15:45 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3223, 3224, 3225: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3223: streszczenie

Marcin oświadcza się Emilce przy całej rodzinie. Emilka reaguje ucieczką do szopy. Wojtek jako niezależny obserwator oferuje swoją pomoc w mediacjach. Oszukana Dominika robi awanturę Hiszpanowi, zrywa z nim współpracę. Edek wygaduje jej się, że Hiszpan współpracuje z Hryniewiczami. Dominika postanawia się zemścić. Marta ma wypadek. Z dymiącego się samochodu wyciąga ją rycerz w zbroi husarskiej. Kobieta nie wie, czy jest prawdziwy czy tylko jej się śni.

Pierwsza miłość 3224: streszczenie

Wojtek gości u Emilki i Marcina. Emilka ma okazję zobaczyć, jak bardzo różni są obaj bracia. Kiedy Marcin wychodzi do pracy, Emilka pokazuje Wojtkowi Wrocław. Wenerskiemu brakuje ludzi do pracy w laboratorium. Grażyna proponuje mu Marysię, a sama idzie na spotkanie z jej mężem. Kochankowie w końcu mają dla siebie czas. Piotrek kończy szkolenie na policjanta i wraca do domu. Melka jest szczęśliwa, że znowu są razem. Ma jednak wątpliwości, czy powinni razem pracować.

Pierwsza miłość 3225: streszczenie

Dominika odwiedza Śmiałka, żeby wypytać go o Wójta. Śmiałek jest zdziwiony wizytą Dominiki, coś mu nie gra. Postanawia się więc skontaktować z Emilką. Marysia znajduje drugi telefon Michała. Razem z Kingą próbują złamać PIN. Nieświadomy niczego Michał szykuje się do wyjazdu z Grażyną. Natalia przychodzi na plan skacowana, bez znajomości scenariusza. Magda robi jej ściągi, z których aktorka odczytuje tekst. Barbara awansuje Magdę na asystenta reżysera. Zadaniem Magdy będzie całodobowa opieka nad Natalią.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE