Pierwsza miłość 3222: Michał postanawia zakończyć romans z Grażyną. Kobieta robi mu wyrzuty

2021-04-20 19:44 AW
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3222: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3222: streszczenie

Michał postanawia zakończyć romans z Grażyną. Grażyna na wieść, że to koniec, robi mu wyrzuty. Michał zaczyna się łamać. Malwina jest świadkiem, jak straż graniczna strzela do Hiszpana. Zapłakana opuszcza miejsce zbrodni. Uciekają też Dominika z Gracjanem, którzy obiecują sobie, że już więcej się nie spotkają. Marcin i Emilka szykuje się na imprezę w Wadlewie, kiedy Emilka dostaje z firmy pilny telefon. Jej przyjazd do rodzinnej wsi stoi pod znakiem zapytania. Marcin boi się, że cały jego misterny plan oświadczyn się nie powiedzie.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE