Pierwsza miłość 3221: Marta podsłuchuje rozmowę. Marcin oświadczy się Emilce!

2021-04-20 11:14 Alicja Wójcik
Pierwsza miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym jego wątkiem są miłosne perypetie Marysi i Pawła, których uczucie na przestrzeni wszystkich lat niejednokrotnie wystawiane było na próbę. Wspólnie przeżywają chwile radości, a troski życia codziennego dzielą z najbliższymi przyjaciółmi: Kingą, Arturem, Bartkiem. Z wielkomiejskiego krajobrazu przenosimy się również do małej urokliwej wsi, Wadlewa, gdzie toczy się życie pozostałych bohaterów. Emilka i Marian Śmiałek oraz grono niesfornych sąsiadów mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi.

Pierwsza miłość 3221: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Niedawno na ekranie zagościło również nowe pokolenie bohaterów: rodzeństwo Ola i Błażej, oraz Mikser, Sabina i Radek, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłość, przeżywając studenckie problemy i miłosne uniesienia. Próbują swoich sił w świecie mody, nie boją się wyzwań, ale co najważniejsze jako grupa przyjaciół zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość 3221: streszczenie

Artur odwiedza Domańskich z samego rana. Chce wiedzieć, jak się mają sprawy Michała. Michał umawia się z nim w Barbarianie, tam kończy swoją opowieść o Grażynie. Malwina wyczuwa u Hiszpana damskie perfumy. Podejrzewa go o romans z Dominiką. Jednak Hiszpan wszystkiego się wypiera, twierdząc, że handluje teraz damskimi perfumami. Emilka i Marcin nadal nie wiedzą, co kupić Śmiałkowi na jubileusz. Marta przypadkiem podsłuchuje rozmowę Marcina z jego bratem. Dowiaduje się, że wkrótce Marcin oświadczy się Emilce.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE