Pierwsza Miłość 2021 - kim jest nowa Julka? Córka Marysi robi furorę!

2021-10-07 13:47 Ewelina Kulasza
Pierwsza Miłość
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Pierwsza Miłość to polski serial obyczajowy emitowany od 2004 roku na antenie Polsatu. Jego akcja rozgrywa się głównie we Wrocławiu, gdzie w większości mieszkają główni bohaterowie oraz w wiosce niedaleko miasta, czyli w Wadlewie. Niedawno do obsady dołączyła nowa aktorka, która wcieliła się w Julkę. Kim jest nowa córka Marysi? Dlaczego zastępuje poprzednią bohaterkę?

Pierwsza Miłość to serial, który od lat gości na antenie Polsatu. Przez ten czas zdążył zgromadzić dookoła siebie ogromną rzeszę fanów. Powód? Nie tylko fabuła, ale także aktorzy których nie da się nie lubić. Serial Pierwsza Miłość opowiada o rozterkach bohaterów, którzy często muszą mierzyć się z przeciwnościami losu. Pojawiają się zakochania, rozstania, intrygi, a także czarne charaktery, które potrafią mocno namieszać. Akcja rozgrywa się głównie we Wrocławiu, natomiast widzowie mają też okazję do zobaczenia scen z malowniczego Wadlewa. To wioska położona niedaleko Wrocławia, gdzie Śmiałek wraz z innymi mieszkańcami często pakuje się w zabawne kłopoty. Główną bohaterką Pierwszej Miłości można nazwać Marysię - Anetę Zając, która w produkcji gra od samego początku. Co ciekawe, serialowa Marysia ma córkę Julkę, która jest już nastolatką, jednak w najnowszych odcinkach zastąpiła dziewczynkę nowa aktorka.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Pierwsza Miłość 2021 - kim jest nowa Julka? Dlaczego zastąpiła starą aktorkę?

Kim jest nowa Julka w Pierwszej Miłości? Dlaczego zastąpiła poprzednią aktorkę? Przypomnijmy, że do tej pory przez 10 lat w córkę Marii Domańskiej wcielała się Łucja Kawczak, która od 2011 roku przejęła rolę pierwszej Julki, czyli Antoniny Pluty. W nowym sezonie, który wystartował jesienią 2021 roku Łucję dokładnie od 3282 odcinka zastępuje nowa aktorka, którą jest Dąbrówka Kruk. Okazuje się, że powód zmiany aktorki grającej Julkę jest tajemnicą. Produkcja serialu nie chce zdradzać informacji, dlaczego Łucja Kawczak odeszła, a zastąpiła ją Dąbrówka Kruk, nie widziana nigdy wcześniej w innych produkcjach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE