PIĘKNE ISTOTY - to następca Zmierzchu i Harry'ego Pottera? Zobacz zwiastun! [VIDEO]

2012-12-03 15:18
Piękne istoty
Autor: materiały prasowe

PIĘKNE ISTOTY - ekranizacja bestsellerowej powieści w kinach już 13 lutego 2013. Czy to następca Zmierzchu i Harry'ego Pottera? Zobacz zwiastun!

PIĘKNE ISTOTY to ekranizacja kolejnego bestsellerowego cyklu powieści dla młodzieży. Czy powtórzy sukces Zmierzchu i Harry'ego Pottera?

Ethan mieszka w Gatlin – małym, nudnym miasteczku w Południowej Karolinie. Jest nastolatkiem, który gra w kosza i umawia się z dziewczynami. Uwielbia czytać i marzy o podróżach po całym świecie. Zwyczajna historia? Zapewne tak, gdyby nie fakt, że Ethan ma swoją tajemnicę. Od miesięcy śni mu się ten sam sen. Widzi w nim tę samą dziewczynę, której nigdy nie spotkał.

Pewnego dnia do jego klasy dołącza nowa uczennica. Okazuje się ona… dziewczyną ze snu. Lena zamieszkuje u swojego wuja Macona. Nie pasuje jednak do mieszkańców Gatlin. Inaczej wygląda, mówi, porusza się. Jest bardziej mroczna. Ma też swoją tajemnicę. Nad jej rodziną od pokoleń ciąży straszliwa klątwa, przez którą Lena nie może żyć jak zwyczajna nastolatka.

Ethan zakochuje się w dziewczynie, a ona odwzajemnia uczucie. Zdradza chłopakowi swoją tajemnicę. Aby uratować Lenę i ich miłość, Ethan próbuje znaleźć sposób na uniknięcie tragicznego losu... (Źródło: lubimyczytac.pl)

PIĘKNE ISTOTY - premiera już 13 lutego 2013. W rolach głównych: Alice Englert, Emmy Rossum, Jeremy Irons, Emma Thompson. Zobacz zwiastun!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> INTRUZ to ekranizacja jednej z książek autorki ZMIERZCHU. Zobacz zwiastun! [VIDEO]

>>> HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ. Zobacz spoty telewizyjne! [VIDEO]

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE